אתר זה משתמש בקובצי Cookie כדי לעזור לנו להעניק לך את החוויה הטובה ביותר כשאתה מבקר באתר שלנו. על ידי המשך השימוש באתר זה, אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות אלו.
היום שאחרי: מפת דרכים- כלכלת ישראל בצל המלחמה והאסטרטגיה שתחזיר אותנו למסלול בר קיימא
תאריך:
ד', 17/07/202412:00-13:00
סדרת ההרצאות במרכז למדעי המוח עם מובילי דעה אקדמאיים, עיתונאים ודמויות מפתח מהמגזר הציבורי והביטחוני. והפעם: פרופ' קרנית פלוג, מהמחלקה לכלכלה באוניברסיטה העברית, נגידת בנק ישראל לשעבר
אודיטוריום אייזק ולובה בקר, בניין גודמן, קמפוס אדמונד י. ספרא, בשעה 12:00 ובזום