אתר זה משתמש בקובצי Cookie כדי לעזור לנו להעניק לך את החוויה הטובה ביותר כשאתה מבקר באתר שלנו. על ידי המשך השימוש באתר זה, אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות אלו.
סדרת ההרצאות במרכז למדעי המוח, עם מובילי דעה אקדמאיים, עיתונאים ודמויות מפתח מהמגזר הציבורי והבטחוני. והפעם: ד"ר עינת ווילף, ח"כ לשעבר ומחברת שותפה של הספר "מלחמת זכות השיבה"
אודיטוריום אייזק ולובה בקר, בניין גודמן, קמפוס אדמונד י. ספרא, בשעה 12:00 ובזום