סקר בעברית ובערבית: המוסיקה מקלה על הלחץ והבדידות בזמן משבר הקורונה? استبيان ألموسيقى والتعامل مع أزمه الكورونا

13 אוגוסט, 2020
שירת המרפסות

בימים אלה נערך מחקר בין-לאומי (הכולל את ישראל, ארבע מדינות מדרום אמריקה, סין, ארה"ב ושש מדינות מאירופה), במסגרתו נחקר העיסוק בפעילויות שונות ובהן מוסיקה, במטרה להקל על המתח, החרדה, והבדידות, ולחזק את החוסן והרווחה הנפשית שלהם בשגרת החיים הלא-צפויה והמורכבת שנכפתה על כולנו. נשמח להבין ממך כיצד עובר עליך משבר הקורונה ומה הן דרכי ההתמודדות שלך עם המצב. תשובותיך תוכלנה ללמד אותנו כיצד ניתן להתמודד עם משברים מורכבים ולשמור על בריאות נפשית מיטבית.

המחקר נערך בהובלת פרופ' רוני גרנות מהחוג למוסיקולוגיה. משך השאלון הוא כ-12-15 דקות והוא אנונימי לחלוטין.
נשמח ונודה מאוד אם תענו על השאלון בעצמכם וגם תעבירו אותו הלאה לחברים, קרובים, קולגות, בפייסבוק, בווטסאפ, או בכל דרך שתוכלו!

למענה על הסקר לחצו על הקישור: https://hujipsych.au1.qualtrics.com/jfe/form/SV_afuV2MExNawcD8V

לינק לשאלון בערבית: https://hujipsych.au1.qualtrics.com/jfe/form/SV_02skaCNZXhLItYV

 הערב תערך שירת מרפסות למען האזרחים הוותיקים | מעריב

تجري حاليًا دراسة دولية (تشمل إسرائيل وأربع دول من أمريكا الجنوبية والصين والولايات المتحدة وست دول من أوروبا), وهي تسعى إلى التحقق من كيفية استخدام الناس للأنشطة المختلفة ، وخاصة الموسيقى، من أجل التخفيف من التوتر, القلق, الوحدة  وتعزيز راحتهم النفسية وقدرتهم على تحمل روتين الحياة غير المتوقع والمعقد المفروض علينا جميعا.

نحن نود أن نفهم منك كيف مرت بك أزمة الكورونا وما كانت أهدافك وأساليبك للتعامل مع الازمه.

إجاباتك مهمة للغاية بالنسبة لنا لأنها يمكن أن تعلمنا كيفية التعامل مع الأزمات المعقدة والحفاظ على الصحة النفسية بأفضل حال.

رابط الاستبيان باللغة العربية

https://hujipsych.au1.qualtrics.com/jfe/form/SV_02skaCNZXhLItYV