בכל אחד ואחת יש רוח יזמית ויכולת ליצור רעיונות חדשים שיכולים לעצב ולשפר את המציאות.
רוח זו חשובה היום יותר מתמיד, נוכח התזזיתיות המאפיינת את עולמנו.
מול קצב השינויים, גודלם ואופיים, דרושות חדות מקסימלית, יצירתיות וקבלת החלטות נכונה ומהירה בכל רמה- עסקית, תעסוקתית ואפילו אישית.
בתנאים אלה, אנו רואים ביזמות, יותר מאשר כמקצוע בפני עצמו, אלא כמעין מערכת שרירים הכרחית להישרדות בעולם העבודה בעת הזו.
לכן, ASPER-HUJI innovate מזמינים אתכם, סטודנטים וסטודנטיות, חוקרים וחוקרות, סגל מנהלי ובוגרים ובוגרות האוניברסיטה- להיחשף לידע מעשי, לקבל כלים פרקטיים, לחדד ולהגביר את אותה רוח יזמית, וליצור קשרים עם גורמים מסייעים  מהאוניברסיטה והתעשיה.
בדרך זו תגבירו את היכולת לזהות אתגרים ולפעול כדי לפתור אותם, תעשירו את התואר שלכם לאין שיעור, ותצאו מוכנים יותר אל העולם המורכב הממתין מעבר לכותלי האוניברסיטה.

 

 

ASPER HUJI innovate
 

 

סיפורי הצלחה

KINOKO- Invested Mushrooms

כל יזם יודע כי הדרך חשובה לא פחות מהתוצאה, ולרוב אף מנבאת אותה.

קינוקו, המפיקה חלבון איכותי, אקולוגי וטעים מפטריות וקטניות בתהליך חדשני, הוקמה
במסגרת ה- Facultech- מועדון היזמות של הפקולטה לחקלאות.
הצטרפותה לתוכנית הדגל של המרכז- תוכנית OPEN, הייתה קטליזטור משמעותי לגיבוש
והפיכת המיזם מרעיון לחברה של ממש. משם, הדרך לגיוס ראשוני מקרן JVP וגיוס של
כ- 2.5 מליון ש"ח מהרשות לחדשנות הינה טבעית, גם אם לא פשוטה.

קינוקו רק בהתחלה, אבל איזו התחלה!

Seeniors: "אתם לא לבד"

בדידות קשישים היא בעיה משמעותית, בעיקר בתקופה זו. שיפור האוריינות הדיגיטלית בכלל, והשימוש בסמארטפון בפרט היא אמצעי מעולה לפתרונה.
חברת Seeniors מפתחת קורסים ללימוד השימוש בסמארטפונים במיוחד לאזרחים ותיקים. 
מאז הקמת המיזם עברו כאלפיים קשישים דרך הפלטפורמה ולמדו את השימוש במייל, בוואטסאפ, ביישומי גוגל ובזום. מלבד הפגת הבדידות, הלימוד אפקטיבי גם לתפעול השימוש בשירותי החירום של מד"א וחיפוש ברשת על זכויותיהם של הקשישים.

Seeniors התקבלה למחזור הראשון של תוכנית ,OPEN תוכנית ההאצה לסטרטאפים, במסלול לפיתוח מיזמים חברתיים, בשותפות אגודת הסטודנטים. 
יחד עם הירתמות של מתנ"סים רבים והתקשורת המקומית והבינלאומית, המרכז ליזמות וחדשנות ימשיך לתמוך ולטפח את Seeniors בדרכם למעלה. 

 

כבר יש לכם רעיון?

 הצטרפו לקהילת ASPER-HUJI innovate ואנחנו נלווה אתכם בכל התהליך של פיתוח היוזמה, החל משלב הרעיון דרך בניית המודל העסקי, פיתוח המוצר, תהליכי השיווק, גיוס הכספים וניהול החברה ועד להצגה מול משקיעים מהתעשייה. השאיפה שלנו היא שתצאו מתוכניות היזמות עם התחלה של מיזם מעשי ועם הכישורים, הידע והיכולות לפתח אותו הלאה. 

תעזרו לי לגדול!

כתבות

פוסטים

להביט קדימה ולחלום | אלונה רון- שניר

יזמים יקרים, לצד הדאגה והחרדה המובנים מאליהם, זה הזמן להביט קדימה ולחלום על היום שאחרי השהות בבית נותנת זמן יקר למשימות שבפועל כמעט ולא מוצאים להם את הזמן ולכן זו הזדמנות ללמוד ולצבור ידע בתחום של המוצר, או הרעיון למוצר שלכם.
למדו והתעכבו כמה שצריך על הנושאים הקריטיים הבאים:

מרעיון ליוזמה בחמישה צעדים | דפנה קוסידוי

לפעמים פתרון פשוט נותן מענה טוב לבעיה גדולה. היום יום שלנו רוויי ברעיונות קטנים וגדולים שיכולים לפתור לנו בעיות, לייעל תהליכים או לשפר שירות, אבל בפועל רוב הרעיונות האלו נשארים בגדר מחשבה ולא יוצאים לפועל. בדיוק בגלל זה, אנחנו שמחים להציג בפניכם את מתודולגית חמשת הצעדים שפיתחו בחברת Quatro, כפי שהעבירה אותה דפנה קוסידוי במסגרת האקדמיה המקוונת ליזמות StartUp Sunday.