מלגות ע"ש פליקס פוזן לפוסט דוקטורנטים / לחוקרים צעירים (2020-2021) | האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem
דלג לאתר בעברית
דלג לאתר באנגלית
דלג לאתר בערבית
דלג למפת אתר

מלגות ע"ש פליקס פוזן לפוסט דוקטורנטים / לחוקרים צעירים (2020-2021)

המלגות ע"ש פליקס פוזן לפוסט דוקטורנטים/לחוקרים צעירים תוענק לחוקרים מישראל ומחו"ל אשר הוכיחו מצוינות יוצאת דופן, עומק ומקוריות בעבודתם האקדמית, ושמחקרם עוסק בתופעת האנטישמיות, עוינות אנטי-יהודית והמכניזם של דעות קדומות אנטישמיות לאורך ההיסטוריה, תוך כדי התמקדות ביחסים בין יהודים ללא יהודים, במיוחד במצבים של לחץ ומשבר חברתיים, ועלול לכלול נקודות מבט השוואתיות על צורות אחרות של אפליה וגזענות.

המלגה תוענק למשך שנה אחת. המרכז יעניק עד שתי מלגות, בתחום מדעי הרוח, מדעי החברה, משפטים או כלכלה – החל מ-1 באוקטובר 2020 גובה המלגה הוא $30,000. מקבלי המלגות יתחייבו להיות נוכחים במרכז הבינלאומי לחקר האנטישמיות ע"ש וידאל ששון, לכל הפחות שלושה ימים בשבוע, ולהשתתף בפעילויות המרכז.

המועמדים צריכים להיות מי שסיימו את הדוקטורט לאחר נובמבר 2014. מועמדים שעדיין לא סיימו את התואר השלישי יכולים להירשם למלגה; קבלתם תהיה מותנית באישור תוארם עד ה-1 במאי 2020.

מועד אחרון להגשת המועמדות: 30 במרץ, 2020

על הבקשה לכלול: תיאור מפורט של תכנית המחקר (5 עמודים, עם כותרת); קורות חיים עם רשימת פרסומים; תקציר באורך של עמוד 1 של עבודת הדוקטורט; 2 מכתבי המלצה; אישור על קבלת תואר שלישי ופרטי קשר מלאים.

פרטים נוספים והגשת מועמדות דרך האתר: http://scholarships.huji.ac.il

ד"ר מרטינה וייס:   martinaw@savion.huji.ac.il

לקול הקורא, לחצו כאן

עברית