ברכות לעובדים המצטיינים של האוניברסיטה העברית | האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem
דלג לאתר בעברית
דלג לאתר באנגלית
דלג לאתר בערבית
דלג למפת אתר

ברכות לעובדים המצטיינים של האוניברסיטה העברית

05/07/2017

ברכות לעובדים המצטיינים של האוניבריסטה:

 

ד"ר אברהם אסרין- הפקולטה למתמטיקה ולמדעי הטבע

אברהם מנהל מעבדות הוראה במכון לכימיה משנת 2013. אברהם ייעל את מערך אחזקת המעבדות במכון, התאים את הרכישות החדשות להוראה העכשווית, וכן סייע לשלב את צוות הלבורנטים במעבדות המחקר של חוקרי המכון. אברהם משמש גם נאמן בטיחות של המכון, ודואג לתחזוקת בנייני המכון שבתחום אחריותו, לבטיחותם ולנגישותם. בתפקידו זה פעל לפנות כמויות עצומות של חומרים מסוכנים מהמחסנים, ולקטלג באופן ממוחשב את הכימיקלים הנותרים. כמו כן, הוא פעל לפינוי גלילי הגזים הרבים שהצטברו במכון, במשך השנים.

אברהם הוא עובד נאמן, אכפתי, רציני ומסור לעבודתו, בעל אישיות נעימה וזוכה להערכה רבה. הוא בעל ידע רב בכימיה, ותרם לפרסום של למעלה מ-150 מאמרים. 

 

גליה דולמצקי- הפקולטה למתמטיקה ולמדעי הטבע 

גליה היא חשבת הפקולטה למדעי הטבע משנת 2011. היא אחראית על ניהול, מעקב ותכנון תקציבי של תקציבי הפקולטה. גליה מלווה בצורה מקצועית את יחידות הפקולטה, מייעצת ומסייעת להן בכל הנושא התקציבי. היא אחראית על מערך התקבולים והתשלומים, מכינה דוחות כספיים ומאפשרת לקדם נושאים שבהם הפקולטה יכולה לעמוד מבחינה תקציבית. גליה שולטת ביד רמה במערכות הממוחשבות רבות ומדריכה את החוקרים והיחידות בכל הקשור לאפשרויות הקיימות בתוך המערכות הללו. בנוסף היא מתמצאת בנושאים שאינם תלויים בצד הכספי, ומכירה את צורות ההעסקה השונות של הסגל האקדמי והסגל המנהלי, את נוהלי משרד הקליטה הקשורים לחוקרי קמ"ע, ועוד.

גליה עושה עבודתה במקצועיות רבה, במסירות ובאחריות. היא מסבירת פנים, וכל בקשה מטופלת ביסודיות וביעילות.

 

ענת משעלי- הפקולטה למשפטים

ענת היא עוזרת מינהל במרכז מינרבה לזכויות אדם בפקולטה למשפטים משנת 2008. פעילותו הענפה של המרכז כוללת כנסים בינלאומיים, תכנית לימודי דוקטורט משותפת עם אוניברסיטה בברלין, אירוח דוברים בכירים מהארץ ומחו"ל ועוד. פעילות ענפה זו מצריכה עבודת הכנה ותיאום מורכבים ביותר עם גורמים בארץ ובעולם, וענת היא הציר המרכזי של מלאכת התיאום הזו. ענת אחראית על בניית האירוע ממסד ועד לטפחות, מהזמנת טיסות ומלונות ועד הכנת החומר המקצועי לבאי הכנס. הודות לה האירועים והכנסים במרכז מתנהלים ברמה בינלאומית.

ענת בעלת מוסר עבודה גבוה, אחראית, חרוצה, יסודית מאוד, צנועה וסבלנית. היא מופת לנועם הליכות, מסירות ומקצוענות. היא שמחה לקבל כל מטלה, ותמיד נכונה לסייע עם חיוך קבוע על פניה.

אייל סבג- אגף לבינוי ותשתיות

אייל מנהל פרויקטים והתקנות באגף לבינוי ותשתיות משנת 2010. אייל משפץ ובונה את המעבדות עבור החוקרים. בניית מעבדת מחקר הינה פרויקט מורכב, בשל הצורך לעמוד בדרישות טכניות ומדעיות תוך הקפדה על לוחות זמנים. לכל חוקר ישנן דרישות ייחודיות ומדוקדקות במגוון פרמטרים, והמעבדה צריכה לעמוד בסטנדרט הגבוה ביותר בקנה מידה עולמי. אייל עושה את כל הנדרש כדי לעמוד בקריטריונים המחמירים הללו. הוא אף העלה דרישות מקצועיות שהחוקרים לא הכירו, ושהיו הכרחיות לתפקוד המיטבי של המעבדה.

אייל דקדקן מאוד, ורגיש לצורכי המחקר של כל חוקר. הוא מנהל כל פרויקט בשום שכל ובמקצועיות חסרת פשרות. אייל מסור לעבודתו, חרוץ ובעל תושייה ויוזמה. החוקרים יודעים שהם בידיים טובות ואמינות, ומשבחים אותו בכל פורום.

 

אולגה פוז'רני- הרשות למודלים ביולוגיים וקדם קליניים

אולגה מטפלת בחיות ורכזת בתי חיות ברשות למודלים ביולוגיים משנת 2001. היא עובדת בבתי החיות בפקולטה לחקלאות, וממונה על תחזוקת בית חיות ברמת SPF ובית חיות קונבנציונלי. אולגה אחראית על רווחת בעלי החיים ועל מתן שירות לחוקרים. היא מקפידה על רווחת החיות קלה כחמורה, וכן דואגת לתנאי מחקר נאותים כדי שהחוקרים יוכלו לעבוד בנוחות מרבית. ההקפדה על הנהלים והעבודה הרצינית מלווים תמיד בחמלה אמתית ובדאגה כנה לרווחת בעלי החיים. בנוסף, אולגה מונתה לתפקיד נאמן בטיחות בבניין ביה"ס לווטרינריה, תפקיד שגם בו עושה חיל.

אולגה מסורה לעבודתה, אכפתית, חרוצה, מסודרת ומאורגנת בעבודתה. היא מקצועית ואמינה מאוד, עושה עבודתה בחפץ לב ובמאור פנים, וראויה לכל שבח.

 

יערה קדמי- אגף משאבי אנוש

יערה היא רכזת כח-אדם ושכר באגף משאבי אנוש משנת 2010. היא מופקדת על מתן שירות בתחומי כח אדם בשתי יחידות מורכבות וגדולות בהיקפיהן: אגף חירום ובטחון והפקולטה למדעי הרוח. הקיץ האחרון הוגדר כאחת מתקופות העומס והלחץ החריגות ביותר בתולדות האוניברסיטה. בתקופה זו עסקה יערה במספר רב של פורשים מהסגל האקדמי ומהסגל המנהלי, וכן בהוצאת מינויים ומקדמות בהיקפים גדולים של חברי הסגל הזוטר. במסגרת תכנית ההתייעלות במדעי הרוח נדרשה יערה לטפל בצמצומי משרות ובהפסקות עבודה רבות. בנוסף, יערה נטלה על עצמה גם את העיסוק בתחומי הרכב.

יערה ניחנה באורך רוח ובשלווה מיוחדת. היא מקצועית מאוד, דייקנית, ועונה לפונים בסבלנות רבה, בסבר פנים נאה ובחיוך, ומסבירה תהליכים וסוגיות מורכבות באופן פשוט וברור.

 

צוות יחידת המחשוב בפקולטה לחקלאות

צוות יחידת המחשוב משרת את הסגל האקדמי והמערך המנהלי בפקולטה לחקלאות. בשנים האחרונות גבר השימוש במערכת המושתת על מחשבים ועמו גבר הצורך בסיוע מקצועי. לאור התלות במערכות המחשוב ובטלפונים החכמים, התמיכה של הצוות לא תסולא בפז. אנשי היחידה מטפלים באופן שוטף בציוד ובתוכנות, ומסייעים בפתרון בעיות שנוצרו מעכשיו לעכשיו. הם מתייחסים ברצינות ובכובד ראש לכל בעיה, וחוקרים אותה לעומק כדי למצוא את הפתרון הנכון ביותר. אנשי הצוות מייעצים בעניין רכישת תוכנות וציוד, והם שמחים תמיד לאתגרים וחידושים השייכים לתחום מקצועם.

אנשי היחידה חרוצים, מקצועיים ואדיבים, בעלי תודעת שירות גבוהה, אשר נענים ברצון ובמהירות לכל פנייה. זו יחידה מצטיינת, יוזמת ומסורה מעל ומעבר למקובל. האוניברסיטה התברכה ביחידה מצוינת זו.

 

שלי אמיר אוהב-ציון- הפקולטה למדעי החברה 

שלי היא רכזת המחלקה לגאוגרפיה משנת 2012, והחלה עבודתה בפקולטה למדעי החברה לפני כעשור. הסגל המנהלי במחלקה הוא סגל עתיר ניסיון וותק מקצועי בתחום המחשוב והקרטוגרפיה, והמחלקה מציעה מגוון רחב של תכניות לימודים. לשלי חלק מרכזי ברפורמות שהתרחשו במחלקה, כמו הקמת המרכז לגיאוגרפיה חישובית והשקת החטיבה לגאו-אינפורמטיקה. הסטודנטים זוכים לאוזן קשבת, ועדוּת לכך הם הציונים הגבוהים שמזכירות המחלקה מקבלת שנה אחרי שנה בסקר שביעות הרצון של הסטודנטים. לאור ניסיונה העשיר בחשבות הפקולטה, התחום התקציבי במחלקה נמצא בידיים טובות.

שלי היא עובדת מקצועית, רצינית, יוזמת ובעלת יכולת ביצוע. היא מגלה אכפתיות ורגישות כלפי הכפופים לה וכלפי הסטודנטים. שלי מעורבת בכל פעילות בפקולטה, ושמחה ליטול חלק בכל פרויקט ועשייה.

 

עידית מור קליין- מכון רקח לפיסיקה, הפקולטה למתמטיקה ולמדעי הטבע

עידית היא המזכירה לענייני הוראה ותלמידים של המכון לפיסיקה משנת 2012. עדית רכשה במהרה ידע מקצועי רב הקשור לחוג לפיסיקה, ומיוזמתה דאגה להתמצא גם בתכניות הלימוד של החוג, וגם בתכניות לימוד של חוגים אחרים, שלהם תכניות משותפות עם החוג לפיסיקה. עידית מעדכנת את תכניות הלימוד, אחראית על איוש חברי הסגל הזוטר למשרות הוראה בחוג, ואף הייתה בצוות ההכנה של תכנית הלימודים החדשה לתלמידי הרפואה. דלתה פתוחה לתלמידים, והיחס הטוב שהיא מגלה כלפיהם מתבטא בכך שהחוג לפיסיקה הוא בין המצטיינים בפקולטה בסקר שביעות הרצון של הסטודנטים.

עידית היא עובדת חרוצה ומוכשרת, מקצועית, ידענית ושולטת בפרטים. היא תמיד מקבלת את פני הסטודנטים בחיוך ובאדיבות, וזוכה להערכה רבה בקרב עמיתיה בפקולטה.

 

טלי בדולח-אברם- הפקולטה לרפואה

טלי היא סטטיסטיקאית בפקולטה לרפואה משנת 1993, ויועצת סטטיסטית של הוועדה לעבודת גמר בפקולטה. הגשת עבודת הגמר היא תנאי הכרחי להענקת תואר דוקטור ברפואה. עבודות המחקר מצריכות שימוש מושכל בכלים סטטיסטיים, וטלי מעבירה ביקורת סטטיסטית עליהן. ביקורתה מעמיקה ובונה, וכלל חברי הועדה מתייחסים בכבוד רב לדעתה. טלי גם מלמדת קורסים בסטטיסטיקה בבית הספר לבריאות הציבור. היא עושה זאת באהבה רבה לתלמידים ולמקצוע, וחשוב לה שתלמידיה יבינו ויישמו את הכלים הסטטיסטים במחקרם.

טלי מסורה מאוד לעבודתה, מקצועית וחרוצה, וניחנה בסבלנות ובנועם הליכות. היא מפגינה מחויבות עמוקה לתלמידיה ומשקיעה זמן רב בפגישות פרטניות איתם. בתמורה, היא זוכה להערכה רבה מהסטודנטים, ואף זכתה בפרס הצטיינות בהוראה.

 

יעל גבעול-ברזילי- הרשות לקהילה ונוער

יעל היא רכזת פרויקטים במרכז לנוער שוחר מדע ברשות לקהילה ונוער משנת 2013. יעל מנהלת ומרכזת את מחנות הקיץ בירושלים. מחנות הקיץ הינם אחד הפרויקטים הגדולים של המרכז, ומעל אלף תלמידים משתתפים בהם. תכנית הקיץ כרוכה בניהול צוות גדול של עשרות עובדים ומדריכים, ויעל מנצחת על כל אלו במקצועיות רבה ובנועם הליכות. קידום החינוך המדעי לנוער עומד בראש מעייניה, והיא עוסקת בפיתוח רעיונות חדשים עבור הנגשת המדע לילדים. יעל בנתה קשרי עבודה מצוינים עם משרד המדע והחלל, והביאה לאוניברסיטה פרויקטים חדשים כמו שבוע החלל, חוגי חלל ותכנית סל מדע. 

יעל מסורה לעבודתה, יצירתית, אכפתית, "ראש גדול" ובעלת יכולת ארגונית גבוהה. העובדים והמדריכים מעריכים אותה מאוד.

 

תמרה גורביץ'- המכון הבין-אוניברסיטאי למדעי הים באילת

תמרה מנהלת מעבדה במכון למדעי הים באילת משנת 2011. היא אחראית על פרויקט לזיהוי מולקולרי של דגיגים מדגימות סביבתיות. זהו פרויקט מסובך ורחב היקף, ושותפים בו מדענים ממוסדות מחקר מובילים בארץ ובעולם. תמרה הייתה ממונה על עבודת שדה של תפיסת דגים. עבודה זו הדורשת השקעה מרובה והקפדה על פרטים. ההכנה המדוקדקת והמאורגנת של תמרה סיפקה בסיס נתונים מוצק, ולמעשה אפשרה את המשך הפרויקט. תמרה סייעה גם לארגן כנס בינלאומי במכון, והייתה אמונה על כל הצדדים המנהליים בו. בשני פרויקטים אלה תמרה לקחה תחת אחריותה נושאים שהם מעבר לנדרש בתפקידה.

תמרה היא עובדת חרוצה, מסורה ומקצועית, בעלת כושר ארגון וניהול, העושה עבודתה תוך מחויבות עמוקה לתפקיד. היא בעלת מוסר עבודה גבוה, וראויה להכרה במאמציה.

 

רבקה גינזבורג- אגף לקשרי חוץ ופיתוח משאבים

רבקה היא רכזת תרומות ויחסי ציבור באגף לקשרי חוץ משנת 2012. זהו תפקיד בעל אחריות כבדת משקל, שאותו היא ממלאת בהצטיינות יתרה. ב-12 שנות עבודתה באגף התמקצעה רבקה בכל הקשור לניהול ומעקב אחר תרומות מכל העולם, ובעיקר מקנדה ומארה"ב. רבקה הייתה שותפה מרכזית בהיגוי ופיתוח של תוכנת מעקב חדשה אחר גיוס תרומות המגיעות לאוניברסיטה. פיתוח התוכנה דרש מקצועיות, הבנה לעומק של מורכבות הדברים, יצירתיות ומיומנות גבוהה ביותר. היא מנהלת מעקב אחר התרומות הנכנסות, ומספקת נתונים על התרומות להנהלה וליחידות באוניברסיטה.

רבקה היא עובדת מקצועית ומסורה לעבודתה. היא חכמה ואינטליגנטית בצורה יוצאת דופן, יצירתית, דייקנית, אכפתית ואדיבה. רבקה זוכה להערכה רבה על עבודתה, והיא נכס לאגף קשרי חוץ ולאוניברסיטה.

 

נזאר עבד-   מרכז אדמונד ולילי ספרא למדעי המוח

נזאר מנהל מערכות מידע במרכז למדעי המוח משנת 2009. נזאר הקים את מערכת השרתים HPC CLUSTER, אשר משרתת את כלל חוקרי המרכז. מערכת זו תומכת גם בעבודתם המדעית של החוקרים בתחום החישוביות העצבית. נזאר פיתח מערכת התראה, המאפשרת לו לזהות תקלות בזמן אמת. הוא גם פיתח תוכנות אשר משרתות את יחידת ההדמיה המגנטית של המרכז. תוכנות אלו מאפשרות פעילות של קבוצות מחקר רבות האוניברסיטה.

נזאר הוא עובד מקצועי מהמעלה הראשונה. הוא מצטיין בעבודתו, ומגלה מסירות, אחריות ויכולת ניתוח מרשימה. טובת האוניברסיטה ומשאביה עומדים תמיד לנגד עיניו, והוא פועל ללא לאות כדי לשפר את האמצעים הטכנולוגיים שבתחום אחריותו. העובדים והסטודנטים רוחשים לו הערכה עצומה.

 

מירב פנחס- הפקולטה לרפואה

מירב עובדת באוניברסיטה 41 שנים, רובן ככולן בפקולטה לרפואה. באחת-עשרה השנים האחרונות היא מזכירה בכירה במשרד כח האדם בפקולטה. מירב אמונה על נושאים שונים בתחום כח אדם, חלקם רגישים ואישיים הנוגעים לרווחת העובדים. היא משקיעה מזמנה כדי למצוא פתרון לבעיה בדרכים יצירתיות, ולא מוצאת מנוחה עד שהבעיה באה על פתרונה לשביעות רצון העובד. מירב באה לעבודה כל בוקר בחיוך ובהתלהבות כמו בימיה הראשונים בתפקיד. עובדי הפקולטה יודעים שיש אוזן קשבת וכתף להישען עליה ומעריכים אותה מאוד.

מירב היא עובדת מסורה ונאמנה, אדיבה מאוד, חרוצה, טובת לב, רגישה לזולת, ועושה עבודתה מתוך דאגה אמתית וכנה לעובד. היא מטפלת בכולם ללא משוא פנים, בסבלנות רבה ובאכפתיות אין-קץ.

 

אלה קוליק - רשות הספריות

אלה היא ספרנית מומחית בספריית הר הצופים למדעי הרוח והחברה משנת 2013. היא ראש מדור חומר לא סִפרי, ואחראית על מחלקת המדיה ועל ספרית המפות. מחלקת המדיה מכילה אוסף עשיר של אלפי תקליטורים של סרטים ומוזיקה. אלה דאגה לקדם שירותים חדשים עבור ציבור הקוראים, כמו שימוש בטכנולוגיות BLU RAY ו-HD. אלה היא גם ספרנית תחומית במוסיקולוגיה. הספרייה למוסיקולוגיה היא הספרייה המחקרית הגדולה והוותיקה בארץ, ואלה אחראית לפתח את אוספי הספרייה בתחום זה.

אלה ניחנה בידע מקצועי רב בספרנות ובמוסיקולוגיה. היא מקצועית מאד, מסורה לתפקידה, סבלנית ואדיבה. כל בקשה ופנייה נענות במהרה עם הרבה רצון טוב ובנועם הליכות. והיא זוכה להוקרה והערכה רבות מעמיתיה לעבודה, מהמורים ומהתלמידים.

 

 

ברכות לעובדים המצטיינים של האוניברסיטה העברית